Konečně

můžete

znovu dýchat

OTEVŘENÉ POZICE

Upusť páru a nastartuj si business ! Junior/Senior

V současné době průběžně nabíráme kolegy do našeho obchodního týmu. V případě zájmu o práci v naší společnosti prosím posílejte své životopisy na: info@luxczech.cz

NAŠE VIZE

V roce 2014 Eureka Forbes, dceřiná společnost firmy Shapoorji Pallonji Group, navýšila hodnotu kapitálových fondů pro Lux International, společnost založenou ve Švýcarsku. Usilovala o to, aby značka Lux International rozšířila pole působnosti a stala se světovou značkou. Tyto dvě firmy si zakládají na dlouhodobé spolupráci, protože ctí stejné hodnoty. Vize firmy Eureka Forbes je stát se největším světovým prodejcem prémiových produktů pro zdravou domácnost i firmu. Po celou dobu existence Lux International jsme se vždy snažili o vývoj kvalitních technologií tak, abychom překonali očekávání našich zákazníků.

Již 121 let na světě
Společně operujeme ve 40 zemích
Zaměstnáváme více než 25 000 lidí

NAŠE KULTURA

Lux je jedna z předních organizací na světě, která zprostředkovává přímý prodej prémiových produktů pro zdravou domácnost. Pyšní se dlouhou historií, v níž po celou dobu usilovala o vývoj nových nadčasových technologií. Ať se pro práci pro Lux rozhodnete kdekoli na světě, všude na vás čeká skvělá kariéra a jistota zajímavých příjmů, projevíte-li nadšení pro prodej a pro péči o naše zákazníky. Nabízíme motivující pracovní prostředí a hodně zajímavých výzev. Můžete se zúčastnit řady motivačních programů a akcí, které jsou organizovány na atraktivních místech.