Čistá domácnost

Čistý vzduch je dar, který je častokrát velmi nedostatkový. Pokud ale víte jak na to, můžete i z relativně nezdravého prostředí udělat téměř vysokohorský vzduch. Pomohou vám k tomu čističky vzduchu Lux Aeroguard. Ty se postarají o odstranění prachu, alergenů, pylu, virů a bakterií s účinností vyšší než 99,9 %.

Úklid není pro většinu z nás ničím příjemným. Jedná se o povinnost, která je často velmi náročná a často ani výsledek není nejlepší. Jiné to může být při používání profesionálních produktů značky Lux. Jedná se především o čistič podlah Uniprof a parní čistič Ecoprof. Oba přístroje fungují samostatně, ale ideální jsou jako komplet. Pro hloubkové čištění podlah, jejich revitalizaci a prodloužení životnosti používejte zařízení Uniprof, které skvěle funguje na povrchy jako koberec, dlažba, vinyl, lino, lamino i dřevo.

Ecoprof vám kvalitně a ekologicky vyčistí kuchyňskou linku, sedací soupravu, sanitu i sprchový kout. Pára o teplotě až 170 stupňů Celsia a tlaku 4,5 baru nejen odstraní nečistoty, ale povrchy také dokonale dezinfikuje.

Uniprof můžete použít také na venkovní dlažbu nebo dřevěnou terasu. Výsledek bude okamžitý a povrchy výrazně omládnou.