Bezpečná provozovna

Provozujete hotel, penzion, restauraci, kadeřnictví, prodejnu, kancelář, ordinaci nebo školku? Pak jistě hledáte způsob, jak pro své zaměstnance i zákazníky zajistit co nejlepší podmínky po stránce čistoty prostor a vzduchu. Produkty Lux vyřeší tyto problémy za vás, stačí jen vědět co a jak.

Čistý vzduch

Základem příjemného prostředí je čistý vzduch. V něm se běžně objevuje prach, alergeny, pyl, různé typy virů a bakterií. Na všechny tyto části vzduchu skvěle fungují čističky Aeroguard. S účinností více než 99,9 % vzduch vyčistí a poskytnou všem prostor pro příjemně strávený čas nejen v práci, ale i v domácnosti.

Hloubkově vyčištěná a dezinfikovaná podlaha

Podlaha je zdrojem mnohých nečistot. Naštěstí je zde způsob, jak i starou podlahu dokonale vyčistit, povrch obnovit a ochránit pro prodloužení životnosti a zvýšení hygienické čistoty. K tomu slouží zařízení pro čištění podlah Uniprof a parní čistič Ecoprof. Jejich kombinace je skvělým řešením nejen pro podlahy, ale parním čističem vyčistíte také sanitu, nábytek nebo čalounění. U podlah je téměř jedno o jaký povrch se jedná, zařízení dokonale zvládne koberec, dlažbu, kámen, vinyl, lino i lamino. Stejně tak ho ale můžete použít na venkovní dlažbu nebo dřevěnou terasu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video